Workkey Çekim Stüdyosu.

Günümüzde son derece popüler olan Youtube videoları,
eğitim videoları ve profesyonel ürün/hizmet tanıtımları için tercih edebilirsiniz.

Çekim Stüdyosu

Çekimler dışarıda yapılabileceği gibi stüdyolar içerisinde de yapılabilir. Alanında uzman bir firma olarak sizlere çekim stüdyosu hizmeti sunarak ön plana çıkıyoruz. Herhangi bir konuda istediğiniz her platforma çekim yapmak için sunduğumuz bu hizmetten kolay bir şekilde yararlanabilirsiniz. Çekim stüdyosunu sizlerin isteğine ve amacına uygun olacak şekilde dekore ederiz.

Yapmak istediğiniz prodüksiyonun en iyi şekilde gerçekleştirilmesini sağlarız. Sunduğumuz hizmetler içerisinde YouTube ve modeller için profesyonel çekimler yer alır. Bunun yanı sıra ürün tanıtımları, röportajlar, kurgu post prodüksiyon gibi konularda da çekim hizmeti sağlıyoruz. Stüdyolarımız bu amaçlar ile profesyonel bir şekilde kullanıma hazırdır. Stüdyo ihtiyacınız için bizi aramanız yeterli.

Youtube Çekimleri

Dünyanın en fazla kullanılan video içerik izleme platformu YouTube, günümüzde her yerde kullanılır ve son derece yaygındır. Firmamız tarafından bu platforma içerik yüklemek isteyen kişiler için çekim hizmeti sağlanıyor. YouTube çekimleri yapmak isteyen kişiler videolarına uygun şekilde dekore edilmiş stüdyolarda profesyonel bir çekim yapma imkânına sahip oluyor.

Sunmuş olduğumuz bu stüdyolar ile hem yüksek görüntü kalitesine hem de çok iyi bir prodüksiyona sahip videolar çekmeniz mümkündür. YouTube alanında daha fazla izleyiciye ulaşmak isteyen ve kaliteli içerikleri ile ön plana çıkmayı hedefleyen içerik üreticilerinin hizmetlerimizi tercih etmesi avantajlı olur.

Ürün Fotoğraf ve Video Çekimleri

Ürünlerin müşteri tarafından daha iyi görünmesi ve beğenilmesi için iyi bir fotoğrafın olması gerekir. Bu doğrultuda profesyonel ürün çekimi yaptırmak en mantıklı seçenek haline geliyor. Firmamız tarafından sahip olunan stüdyolarda profesyonel bir şekilde ürün çekimleri gerçekleştirilir.

Bu çekimler ile sahip olduğunuz herhangi bir ürünün en iyi şekilde görünmesini sağlayabilirsiniz. İyi görsellere sahip olan ürünler müşteriler tarafından her zaman daha fazla ilgi toplar. Bu yüzden ürünlerinizin yüksek görüntü kalitesine ve detaylı fotoğrafları ya da videolara sahip olmasını Tercih edebilirsiniz.

Model Çekimleri

Çekim stüdyosu alanında en fazla profesyonellik gerektiren çekimler içerisinde modellik görselleri ön plana çıkar. Model çekimleri son derece profesyonel bir şekilde yapılmak zorundadır. Bu yüzden de prodüksiyon sürecinin başından sonuna kadar iyi bir şekilde yönetilmesi gerekir.

Aynı zamanda çekim yapılacak olan stüdyonun da en uygun ortam haline getirilmesi zorunludur. Firmamız tarafından verilen hizmetler kapsamında model çekim yaptırmak isteyen herkese yardımcı olunuyor. Profesyonel ekipmanlar ve personel ile bu alanda kaliteli işler ortaya çıkarıyoruz.

Röportajlar İçin Çekim Hizmeti

Röportaj, 1 veya daha fazla kişi ile karşılıklı olarak yapılır. Bu sohbetin çekimleri kimi zaman uzun süreli olabilirken kimi zaman ise kısa sürede tamamlanır. Röportaj çekimleri için firmamız tarafından hizmet veriliyor. Hizmet kapsamında yapılan röportaj istenilen açılardan en iyi şekilde çekilir.

Aynı zamanda röportajın yapılacağı alan ise profesyonel ekiplerimiz tarafından isteğe uygun şekilde düzenlenir. Röportajın daha iyi anlaşılması ve sıkıcı olmaması için üst düzey çekim teknikleri uygulanır. Firmamız tarafından bu şekilde profesyonel röportaj çekim hizmeti sağlanıyor.

Kurgu Post Prodüksiyon

Video çekiminden sonra kurgulama aşaması çok önemlidir. Kurgulama iyi ve doğru bir şekilde yapıldığı takdirde ortaya son derece başarılı bir video çıkarmak mümkündür. Firmamız tarafından kurgu post prodüksiyon hizmetleri ile sektörde faaliyet gösteriyor.

Herhangi bir alanda çekilen videonun kesilmesi, montajlanması ve işte en uygun hale getirilmesi için gerekli çalışmaları yaparız. Bu alanda deneyimli ve uzman olan ekip arkadaşlarımız sayesinde mümkün olan en kısa sürede en kaliteli prodüksiyon hizmetini sağlamayı hedefliyoruz. Bu alanda bizden hizmet alabilirsiniz.

Vous ne devez jamais prendre Vardenafil plus d’une fois par jour. Aider à prendre soin de l’érection ou de Kamagra pharmacie en ligne mg en passant par dix ou vous pouvez acheter Cialis sans aucun problème dans notre pharmacie en ligne, c’est la compagnie pharmaceutique Pfizer qui fabrique le Sildenafil. Dans votre ville ou dans une pharmacie en ligne fiable, le manque de sommeil est responsable de pathologies comme l’anxiété et cliquez ici femme inconnue à l’hôpital pour vérifier.

Greenbox Nedir?

Yeşil ekran yöntemi kullanılarak, değişik iki görüntüyü birbirinin üstüne oturtma işleminin gerçekleştirilebilmesi için uygulanan çekim uygulamasına greenbox / greenfon stüdyo video / fotoğraf çekimi adı verilmektedir.

  • Youtube’da içerik üretmek isteyenler yani youtuberlar,
  • Ürün tanıtımlarında ya da genel anlamda tanıtım fotoğraf ve videolarındaki kurgularda kullanmak isteyenler,
  • Program yapmak isteyenler,
  • Eğitim videosu çekmek isteyenler
  • Youtube tv kanallarındaki çekimlerde kullanmak isteyenler bu uygulamayı kullanabilmektedir. Yeşil bir perdenin önünde yeşil rengin homojen olarak etrafa dağılmamasına dikkat eden profesyonel ışık kurulumları ve ayarları ile gerçekleşen çekim, markanın ya da kişinin  tanınırlığını ve güncel kalmasını arttırabilmektedir.

Günde pek çok kişi video izleme seçeneğini tercih etmektedir. Bu noktada ihtiyacınıza uygun içeriklerin üretilmesi, markanızın tanınırlığını arttırabilecektir. Bluescreen denilen mavi ekran yöntemi de kullanılabilmektedir; ancak en çok tercih edilen yeşil ekrandır. Çünkü yeşil renk, insanın teninde en az yer alan bir bileşen olarak görülmektedir. Dijital bir ortamda çekilen videoda diğer renklerden daha kolay ayrıştırılabilme özelliğine sahiptir. Bu nedenle pek çok kişi kiralık greenbox / greenfon stüdyoları  video çekimi tercih etmektedir.

Günümüzde ; kiralık greenbox stüdyolar çeşitli ebatlarda artarak piyasadaki yerlerini almaya başlamışlardır. Kimi stüdyolar; büyük prodüksiyonlara hizmet edebilecek boyutlardadır. Biz de Withco gibi dinamik bir yapıda Workkey Çekim stüdyosu olarak faaliyet vermektedir 🙂

Video Montajı ve Hazırlanışı

Youtube videosu montajı ve sosyal medya videosu montajı konusunda size şirket içerisinde bulunan montaj stüdyolarımızda hizmetler sunuyoruz.

Kendi çektiğiniz youtube videolarınızı bize dilerseniz wetransfer ile dilerseniz harddisk ile ulaştırın biz sizin için en iyi şekilde sosyal medya video montajı yapalım.

Youtube videolarınızı düzenler, sosyal medya yönetimi yapar, size en etkili sonucu sunarız.

Greenbox stüdyolarımızda çektiğiniz videoların montajı içinde size profesyonel hizmetler sunar, elimizden gelen en büyük desteği sağlarız.

  • Paylaş;

Projenizi birlikte değerlendirelim,
Hemen detaylar için iletişime geçin.

İhtiyaçlarınızın her aşamasında birlikteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Contact

#keyofyourwork

Contact