Peki, Kısaca

Şöyle Anlatalım...

Şöyle Anlatalım...

Ne Yaparız?

Workkey, dijitalleşen dünyaya ayak uydurmak durumunda olan işletmelere de nitelikli çözümler üretmektedir. Kullanıcıların kolayca girip, aradıklarına hızlı bir şekilde ulaşabilecekleri şık web sitelerini tasarlayıp yayımlamaktan, firmanızın sosyal medyadaki görünürlüğünün kuvvetlendirilmesine kadar ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri üretebiliyoruz.  

Görsel kalitesi yüksek ve arama motorları görünürlüğü ticari potansiyelinizi artıracak biçimde tasarlanmış web sitesi tasarımı faaliyetlerimizle, dünya çapında bir işletmeye dönüşmeniz an meselesi…

Kimiz?

Workkey; Arıza Bilişim ve İnternet Teknolojileri firmasının bir markasıdır. 2012’den bugüne kadar bir çok farklı ölçekte firma ile farklı farklı işler ürettik. Yurtiçi ve yurtdışı olarak zaman zaman proje kapsamında işler çıkarttık. Hizmetlerimizi inceleyerek hakkımızda fikir edinebilir, dilediğiniz konuda destek alabilirsiniz. .

Bilirsiniz bu işler ekip işidir, bizim de uzman, dinamik ve tecrübeli takım arkadaşlarımız ile yaptığımız işleri seviyoruz. İşine değer verenler için, elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Neden WorkKey?

Artık vakit sahip olduğunuz en kıymetli kaynak ve saniyeler içerisinde değişen dünya koşullarına hızlı bir şekilde adapte olmaya çalışırken, işletme ihtiyaçlarınızın her birisi için farklı bir kaynakla müzakerelerde bulunmak bu en kıymetli kaynağı boşa harcamanız anlamına geliyor. Biz bu bilinçle, sizi yormadan sonuca en kolay biçimde ulaşabilmenizi sağlıyoruz.

Hizmet gruplarımız, bir işletmenin ihtiyacı olan tüm reklam ve pazarlama araçlarını kapsıyor ve sizin bize sadece neleri istediğiniz söylemeniz yeterli oluyor. Biz sizin için anahtar telimi iş alıyor ve mükemmel zamanlama ile hizmetinizde olmasını sağlıyoruz. Üçüncü firma ve şahıslarla muhatap olmadan, en hızlı ve ekonomik biçimde sonuç elde etmek için bizi arayın.

Workkey, sorun değil çözüm üretiyor…

Yol Arkadaşlarımız

Mutlu Birlikteliklerimiz

Mutlu Birlikteliklerimiz
about_img1
about_img2
about_img3

Yolculuğumuzda bize eşlik eden bazı markalar, müşterilerimiz, yol arkadaşlarımız…

alife
are
arge
almir
Deniz-Mühendislik---DAIKIN
DEU-Merkezi-Sterilizasyon-Ünitesi
ESSİAD---Ege-Soğutma-Sanayicileri-ve-İş-Adamları-Derneği
Hector-Tour
Hi-Tech-Bilgisayar-ve-Güvenlik-Sistemleri
İz-Granit
Innogrow-Project---EU-Project
İZMİM-Mimari-Hizmetler
Kebapçı-Aydın
Köylü-Manav
Kıymet-Kız-Yurdu
Makro-Consult
Mega-Plus
Meriş-Çelik-Kapı
Onmak-Makina
Onras-Sektöre-Özel-Çözümler
Opticool---Optik-&-Lens
Türkgaz
Ortak-Teknoloji
Özel-Egemen-Tıp-Merkezi
Özturgut-Vida
Öztürkler-Kuyumculuk
Sahil-Restoran
Sakız-Adası-Coffee
Tanberk-Şirketler-Grubu
Senem-Optik
Ürperler
Ziyafe---Kayseri-Mutfağı
Avcı-Turizm
Ayyıldız-Emlak-Danışmanlığı
Big-Yellow-Taxi
BSS-Factory
Can-Avcı-Turizm